Odstávka PVP

Z důvodu ubohosti jednoho bývalého člena admin teamu, který promazal pár oblastí na mapě (a zničil pomocí TNT), dáváme menší rollback na PVP. VIP a siry prodloužíme a zavedeme takové opatření, aby se to již znovu nestalo :)

Příspěvek byl publikován v rubrice Upozornění, Výpadky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

22 komentářů u Odstávka PVP

 1. avatar Morce98 napsal:

  Jestli se chcete takto hádat, tak JINDE, ne TADY!!!

  Děkuji

 2. avatar Altimit1 napsal:

  ubozak toto udela jen nevychovany maly fakan ktery se neumi chovat a nici tim server je proste trapnej kdybych prestal hrat mc tak to nahlasim a uz to hrat nebudu a ne ze jeste nicit server hlavne to co si hraci sami tezce vybudovali postavili jeste ze na ic mame scaryho ten by nic takeho nezrobil :) (doufam) :D

 3. avatar aka napsal:

  Pokud někdo vstupuje do členu jakéhokoliv a-teamu, měl by si uvědomit, jaký byl jeho cíl před vstupem právě do toho a-teamu. Lidé, jako nezaměstnaní u Netfire skupiny přímě nemůžou zabránit pokusu o likvidaci serveru(ů) jednoho nebo více jedinců, kteří nemají respekt k tomu, za jakých podmínek server vznikl.

 4. avatar Rommie napsal:

  Nojo, at zijou deticky.. Nechapu jak muze bejt nekdo tak ubohej a tohle udelat.. Taky bych mohl, ale co bych z toho sakra mel? To jen potvrzuje ubohost cele komunity kolem minecraftu, zvlast te ceske.. jako skoro v kazdy hre.. proc jsou cesi takovy idioti? proc jsou ve vsech hrach cesky komunity takovyhle? nonstop naschvaly (vime koho myslim), utoky, nadavani, pomlouvani (taky vime koho myslim).. a nejhorsi na tom je ze se takhle nechovaji jen fracci jako je W01d ale i dospely lidi u kterych to opravdu vyvola zastavu mozkove funkce kdyz to vidim.. to je na tom nejvic zarazejci.. nevim.. necim co vic k tomu rict..

 5. avatar zinder napsal:

  Jestli prijdu o muj full enchant dia set,tak ten byvaly admin je dcerou smrti!!

 6. avatar GryfonCZE napsal:

  Byl to nějakej woid, co…? Nechci nikoho obviňovat, ale sedí to na něj…

 7. avatar laugius napsal:

  ale nechápu proč zrovna naší frakci -_-

Napsat komentář