Moravský Craftcon 2015 v Brně se blíží

Ahoj, máš už lístky na druhý letošní Moravský Craftcon, který se bude tentokrát odehrávat v Brně? Třetí ročník brněnského setkání všech hráčů a hráček Minecraftu proběhne v Semilassu a bude dvoudenní, takže můžeš přijít v sobotu 16. i neděli 17. května! A na co se můžeš těšit? Na dva dny plné zábavy s Minecraftem a hlavně oblíbenými majnkrafťáky a youtubery jako je Vidrail, Herdyn, Pedro a spousta dalších.

V programu Craftconu je samozřejmě show v podání tvých oblíbených youtuberů, se kterými se budeš moci i osobně potkat. Lovit se budou nejen autogramy, ale taky selfíčka! Taky tě čekají přednášky, kde se dozvíš spoustu zajímavých věcí nejenom o Minecratu. Těšit se můžeš i na turnaj v PC hrách, tombolu a nákup super předmětů jako jsou trička a placky s motivy Minecraftu a samotného Craftconu.

A kolik že ta sranda stojí? Jednodenní vstupné v předprodeji vyjde na 250 Kč, na místě pak 300 Kč. Pokud chceš ale něco extra, tak si můžeš koupit VIP vstupenku, díky které nebudeš muset čekat ve frontách a budeš mít další výhody – ta ale přijde na 600 Kč na den v předprodeji, nebo 750 Kč na místě. Vzhledem k tomu, že dostaneš s touhle vstupenkou i tričko Craftconu, není to vůbec zlá cena.

Podrobnější info o akci najdeš na stránkách Craftonu http://www.craftcon.cz/.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.