Minecraft: Story Mode představení

O co jde?

Příběhová adventura, která se odehrává ve světě Minecraftu, vyšla 13. října, přičemž za ní stojí známé vývojářské studio Telltame games (můžete znát herní počiny jako Tales from the Botherlands, Game of Thrones, The Wolf Among Us, The Walking Dead). Přesněji tedy vyšla 1. epizoda, čekat by nás měly ještě další čtyři.

MINECON 2015 TRAILER

Herní konzole:

V současné době si Minecraft: Story Mode můžeme zahrát na PC, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 a PlayStation 4. Dva dny po oficiální vydání, tedy 15. října, vyšla hra také pro mobilní konzole. Můžete si ji stáhnout na Google Play, Appstore nebo Amazon Appstore.

V tiskové zprávě napsala Lydia Winters (šéfka značky Mojangu):

“Jedna z nejlepších věcí na téhle hře je fakt, že si díky ní komunita zažije svět Minecraftu úplně jinak. Zároveň to značí začátek nového způsobu příběhového obsahu pro naši hru. S Telltale jsme spolupracovali přímo během každé fáze vývoje. Společně jsme vytvořili mix úžasného příběhu od Telltale a zábavného dobrodružství, které znáte a máte rádi z Minecraftu. Hra obsahuje všechno: creepery, craftování a úžasnou sestavu postav, včetně roztomilého prasete.”

Příspěvek byl publikován v rubrice Články se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.