Minecraft: Story Mode recenze

V předchozím článku jsme si představili novou adventuru s názvem Minecraft: Story mode. Pojďme se nyní podívat na menší recenzi první epizody, která vyšla 13. října.

13cda-clip-119kb

Ač se tato odehrává ve světě stvořeným Notchem, není ani vlastně možné, aby se hry lišily více. Zatímco klasický Minecraft je hrou zcela svobodnou a v podstatě němou, tak Minecraft: Story Mode je klasickou upovídanou adventurou, ve které rozhodně moc svobody pohybu nemáte. Dalo by se říct, že celá hra je v podstatě zcela nalajnovanou záležitostí plnou dlouhých rozhovorů.

8431c-clip-102kb

Na začátku hry si zvolíte postavu, což ovšem na příběh nemá absolutně žádný vliv. Ústřední postava je pojmenovaná Jesse, což sedí jak na chlapce, tak na dívku (což je samozřejmě velice prozíravé :) . Doporučujeme však přesto hru za chlapce, neboť má mnohem výraznější dabing.

Příběh hry je poměrně cliché (partička “hrdinů” jsou typičtí školní looserové ->je ohrozen osud školy -> stávají se z nich šikulové a zachránci). Hra je takto koncipovaná spíše pro děti, neboť zkušenější hráče nemůže rozhodně vůbec ničím překvapit.

Celkově když porovnáme předchozí herní tituly od studia Telltale, tak nám Minecraft: Story Mode vychází jako naprosto poražený. Uvidíme, co nám přinesou další epizody, ale spíše můžeme předpokládat, že nic světoborného.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.