Minecraft na YouTube

Proč je Minecraft na Youtube stále tak oblíbený?

Na Minecraftu začínala dalo by se říct drtivá většina všech youtuberů, a to nejenom takzvaných Lets Playerů. Šlo v podstatě o tom, že Minecraft, v době kdy se rozjížděla československá youtube scéna, byl zkrátka velice populární hrou.

Hodně youtuberů od Minecraftu poté upustilo, avšak někteří si pro něj vyhradili ať už část nebo ve výjimečných případech téměř celé své youtubové portfolio. Stoprocentně nejznámějším youtuberem, který točí Minecraft, je Gejmr, který má v současné době něco přes 700 000 odběratelů. Gejmr je ve své podstatě skutečně zajímavým člověkem, neboť téměř nikdo z vnějšího světa (ani spřátelení ostatní youtubeři) neví, jak vypadá a kdo to vlastně je. Nicméně má však velice příjemný a vtipný projev, takže je skutečně hodně úspěšným youtuberem.

Dalšími hráči, kteří mají Minecraft jako součást své tvorby, jsou pak například MarveX, Jirka Král, Porty, PedrosGame, HouseBox a další. Nutno však podotknout, že drtivá většina z výše jmenovaných Minecraft hraje jenom kvůli tomu, že má veliký záběr u dětí nízkého věku, což samozřejmě zajišťuje vysokou sledovanost.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.