Minecraft 1.10 Update! #1

Ne dlouho po posledním updatu 1.9 je tady další update s označením 1.10, který nese označení Frostburn Update. Pojďme se tedy společně podívat na novinky, které nám tento update přináší.

  • V prvé řadě byly přidány nové moby, což s sebou nese také samozřejmě přidání nových zvuků. Velice zajímavý je například zvuk při použití Enchantment Tablu.
  • Další změnou prošly Loot Tables, které nyní obsahují také hodnoty limit, které udávají, kolik maximum dropů z mobů můžeme získat.
  • Dále byl přidán nový příkaz /teleport. Pomocí tohoto teleportu můžete teleportovat entity na vámi zvolené pozice, tedy například k sobě.

V další části se podíváme na Particles ve hře. Můžeme nově narazit například na FallingDust, který se zobrazí pod bloky, které budou po uvolnění padat. Může to být například kovadlina, která je zaseknutá ve vzduchu nebo písek.

Další zajímavou funkcí je například Debug Screen. Př stisknutí kombinace kláves F3 + G se vám zobrazí chunky. Dále máme třeba Auto-Jump, což je funkce přidaná z verze MCPE do verze MCPC. Když klasicky jdete a máte zmáčknout mezerník, tak to za vás udělá launcher. Automaticky tedy vylezete na jeden blok.

V neposlední řadě bylo přidáno spoustu vajíček pro stávající i pro nové moby. Stávající moby: Donkey, Mule, Zombie Horse, Skeleton Horse, Wither Skeleton, Elder Guardian a Car. Nové moby: Husk, Stray a Polar Bear.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.