Minecraft 1.10 Update! #2

V další části novinek v nové verzi Minecraftu 1.10 se podíváme na generaci světa, nové bloky a další neméně důležité změny.

Ve světě Minecraftu můžete nově narazit na fosílie (Fossils). Jedná se o fosílie dinosaurů v Bone Blocku. Šanci na nalezené máte jednou za šedesát čtyři bloků. Celkově existují čtyři variace. Další změnou v generaci světě prošly vesnice, kdy se v tomto updatu generuje každá vesnice s chodníkem, což je vlastně upravená tráva. Své druhy mají také podle biomu. V těchto chodníkových blocích se pak generuje více cobblestonů než gravelů.

V další části se pojďme podívat na nové a upravené bloky. Jedná se tedy o takzvaný Structure Void a Structure Block. Block má nové menu a také novou texturu a Void by měl být blokem, který by měl fungovat něco jako chunkloader. Dále je nový Magma Block, který se generuje v Netheru.

Jestliže na něj šlápnete, tak vám ubere půl HP. Vycraftit je můžete za pomocí Magma Cream. Pokud máte na botách enchant Frost Walker, tak nebudete dostávat damage. Dále byly přidány dekorační bloky s názvy Nether Wart Block a Red Nether Brick. Dekoračním blokem je také Bone Block, pomocí kterého se ale navíc generují fosílie.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.