Redstone PC

Víte co je Casemodding? Jedná se o speciální disciplínu, kterou můžeme rozdělit na dva typy. V prvé řadě se jedná o vnější úpravu počítačové skříně a v druhé řadě, což je již samozřejmě trošku náročnější, se jedná o kompletní sestavení celé skříně součástku po součástce.

a66ab-clip-24kb

Redstone PC řadíme do té druhé kategorie. Má jej na svědomí Spencer Kern, který od základu postavil počítač, který připomíná červenou rudu z Minecraftu, a to včetně svítících červených bloků a tak podobně. Počítač je doplněný taky o speciální verzi myši, klávesnice a ovladače.

Na začátku si Spencer změřil všechny připravené komponenty, kterým naplánoval umístění v 3D prostoru. Z tohoto měření mu vyšla kostka o straně dvacet jedna celých šest centimetru. Vnitřek kostky je červeně osvětlený, přičemž na něj je umístěna celá kostra a nasazovací kryt.

Na horní straně naleznete netradičně uchycenou základní desku. Dole pak najdete zdroj, nasávání vzduchu a pomocné rozvody kabelů. Na vrchu celé sestavy pak leží SSD s originálně vytvořeným potiskem.

Spencer pak nakonec ještě předělal všechny kabely na červenou nebo šedočernou barvu, přičemž využil opletení. Jde tedy vidět, že se věnoval opravdu všem detailům.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.