Stáhnout mapy

Mapy serverů, které zatím nepokračují pod Craftuj.cz, jsou ke stažení níže.

Servery:

 • Skyblock:
  • Download - skyblock.tar.gz (0,10 GB, po rozbalení 2,02 GB) – [mirror]
  • Návod:
   Stáhněte si soubor s mapou třeba na plochu. Rozbalte zatarovaný soubor (například 7-zip) a zkopírujte složku sky z /var/www/sky.netfire.cz/ do složky s Minecraftem (saves).
 • Economy:
  • Download - economy.tar.gz (3,14 GB, po rozbalení 5,88 GB) – [mirror]
  • Návod:
   Stáhněte si soubor s mapou třeba na plochu. Rozbalte zatarovaný soubor (například 7-zip) a zkopírujte složku world z /var/www/economy.netfire.cz/ do složky s Minecraftem (saves).
 • PVP:
  • Download - pvp.tar.gz (0,62 GB, po rozbalení 0,90 GB) – [mirror]
  • Návod:
   Stáhněte si soubor s mapou třeba na plochu. Rozbalte zatarovaný soubor (například 7-zip) a zkopírujte složku world z /var/www/pvp.netfire.cz/ do složky s Minecraftem (saves).
 • Classic – hlavní world:
  • Download - classic_world.tar.gz (5,34 GB, po rozbalení 9,18 GB) – [mirror]
  • Návod:
   Stáhněte si soubor s mapou třeba na plochu. Rozbalte zatarovaný soubor (například 7-zip) a zkopírujte složku world z /var/www/server.netfire.cz/ do složky s Minecraftem (saves).
 • Classic – druhý world:
  • Download - classic_world_novy.tar.gz (2,04 GB, po rozbalení 3,71 GB) – [mirror]
  • Návod:
   Stáhněte si soubor s mapou třeba na plochu. Rozbalte zatarovaný soubor (například 7-zip) a zkopírujte složku novy z /var/www/server.netfire.cz/ do složky s Minecraftem (saves).

28 komentářů u Stáhnout mapy

 1. avatar Cerrberos napsal:

  Taky jsem si nějakou dobu naivně myslel,že to byla jen přeháňka a často jsem sledoval web, jestli se to nevrátí zpátky. Bohužel, už je asi moc pozdě na obnovení. Netfire byl první a jediný server, na kterém jsem hrál, takže mě to ranilo a chvíli jsem minecraft úplně přestal hrát. Nejsem si jistý,ale ten konec už začala kdysi dávno roztržka v týmu a odpojení se několika členů, kteří vytvořili dne fungující servery pod hlavičkou B-Paradise. Pak už to skoro nebylo ono. Nejvíce mě mrzí, že už netfire servery někde nepřežívají, protože ty zbývající craftuj.cz zrušilo.

  Chtěl bych poděkovat všem členům týmu za super skvělé servery. Občas z nudy jen tak zhlédnu stránky a jediné, co se mi zdá užitečné jsou některé nové Tesovy články, pokud je píše sám Tes.

  Vím, že si to asi nikdo nepřečte, sice je škoda, že to skončilo, ale život jde dál.

  Mějte se všichni více než dobře v reálném životě.

  Cerrberos

 2. avatar BlagdenCZ napsal:

  Už je to téměř 1 a půl roku od tragického pádu mého oblíbeného serveru. Byl to server na kterém jsem už od počátku mého hraní minecraftu začínal. Doufal jsem, že ten tragický konec byl jen chvilková slabost, bohužel se netfire asi už nikdy neobnoví.
  I když přesun netfire serverů a některých členů a-teamu byl skvělý kompromis, tak už servery netfire nikde nepřežívají, neboť craftuj.cz odstavilo všechny – classic, ic2… a nostalgický server kricraft také není k nalezení.
  Nechci rozebírat důvody – proč a jak došlo k rozpadu, nicméně si myslím, že rozpad začal už dávno, dávno před napsáním rozhodujícího příspěvku. Bylo to v časech, kdy se část a-teamu se rozhodla ,,postavit” majiteli Tesovi a vytvořila si vlastní servery, které stále existují. I když věřím, že ten důvod v rozhodujícím příspěvku byl pravý, ale stejně si myslím, že bylo něco za oponou, protože není možné, aby ani jeden člen hlavní vrstvy a-teamu neměl čas, i kdyby přišel jen jednou za den na pár minut.

  I když jsou to asi plané řeči, tak stále doufám, že možná někdo někdy přijde a vnukne netfiru jeho bývalou slávu nejlepších serverů na ČR/SK scéně. Přeji všem, kdo toto přečtou štěstí v reálném i tom herním životě.

  S pozdravem BlagdenCZ, bývalý hráč na serverech netfire.

  PS.: Doufám, že mi někdo odpoví? :) (I když je to nepravděpodobné)

 3. avatar barluky napsal:

  Kdy bich tak věděl jak se registrovat.

 4. avatar ProsteJardaCZ napsal:

  AHOJ, nevíte jaké má souřadky spawn na economy?

 5. avatar Shadow_ napsal:

  Jagiii a ostatní Grangik skillercz fifi a spol. řekněte nebo si mě přidejte na skype shadow.shadow1 :D moc se mi po vás stýská !!! :( (

 6. avatar Morce98 napsal:

  Jde to, jen to musíte umět :D Mám hlavní mapu worldu z classicu a teť jsem tam objevil svoje město :D

 7. avatar Muska474 napsal:

  Zdravím , je mi moc líto že NetFire končí … Jen jsem se chtěl zeptat proč nejdou ty mapy … Udělal jsem vše podle návodu ale nejde to … :( a píší to i jiní lidé. Prosím o opravu nebo vysvětlení :)

 8. avatar Martasti napsal:

  Hele asi jsem totální hovád* ale nejde mi to zapnout vůbec nikde :(

 9. avatar story9 napsal:

  a to věco co jsou v chestkach zustanou??

 10. avatar EvilEmo napsal:

  Ano je to veľká škoda, že Netfire končí.

 11. avatar Jagiii napsal:

  Ale škoda že netfire skončil :/ moc ráda jsem tu hrála.. většina lidí by mi řekla neprožívej to tolik a kdyby mě teď viděli tak by neřekli že to jsem já .. (ano brečím tu což nikoho nezajímá ale co .. ) .. je to ale opravdu škoda :’(

 12. avatar Jihus napsal:

  Hehé, našel jsem Consoleho ostrov, na kterém točil video s hopper třídičkou :)

 13. avatar krecek97_CZ napsal:

  škoda proč zrovna Netfire.cz

 14. avatar Martasti napsal:

  Jeee dík třeba najdu i ten svůj :D

Napsat komentář